Hakkımızda

Cey-Han Vinç - Manisa Vinç Kiralama

CEY-HAN VİNÇ | Forklift Vinç Makinaları Oto Kurtarma San. Tic. Ltd. Şti. olarak geniş vinç, forklift ve iş makinası seçeneklerine sahip makine parkımızla sizlere profesyonel hizmet vermek için bekliyoruz.

Yüksek müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız her türlü vinç kiralama, forklift kiralama, iş makinası kiralama ve oto kurtarma hizmetlerini 2008 yılından beri sürdürmektedir. Bu süreç içerisinde teknik bilgi birikimimizi; tecrübeli personelimizi daha iyiyi, daha güzeli, daha doğruyu bulmak için kullandık.

Firmamız araç üstü katlanır bomlu vinçler teleskopik mobil vinç ,forklift kiralama ve inşaat, otomotiv, elektrik,endüstriyel fabrika, prefabrik, çelik montaj ve demontaj alanında faaliyet göstermektedir.

Genç ve dinamik ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve kıvanç duyarız.

Vizyonumuz

Yaptığı tüm uygulamalar konusunda uzun yıllardan beri faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmüş olan firmamız, bu girişim ve tecrübelerle elde ettiği başarıyı en verimli şekilde geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Vinç, forklift ve iş makinası sektöründe kaliteden ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmek.
Müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak.
Çalışan personelimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bir takım çalışması içinde hedeflerimizi gerçekleştirmek.
Sistemi verimlilik artışı doğrultusunda çalıştırarak maliyetleri düşürmek.
Bir defada doğru iş yapmak
Bir güven sembolü olan Cey-Han Vinç ismini zirvede tutmak ve sektördeki pazar payımızı sürekli arttırmakdır.